Aktualizovaná správa

Požiar ubytovne v bratislavskom Ružinove má už druhú obeť BRATISLAVA

Pri požiari ubytovne na Mlynských Luhoch v Ružinove zomrel jeden človek. Jeho telo bez známok života našli hasiči, ktorí prehľadávali zhorenisko.

Pri požiari ubytovne na Mlynských Luhoch v Ružinove zomreli dve osoby. Ako prvé našli telo ženy bez známok života hasiči v jednej z izieb. Druhú osobu, muźa, našli podvečer.

Viac ako 50 profesionálnych a dobrovoľných hasičov pokračuje v likvidácii požiaru a rozoberaní konštrukcie stavby zhorenej ubytovne. Požiar vypukol v jednej z izieb.

Požiar v bratislavskom Ružinove.

Požiar v bratislavskom Ružinove.Foto: čitateľ TVNOVINY.sk

 

Ako informovala Zuzana Farkasová z Prezídia HaZZ z horiaceho objektu evakuovali asi 70 ľudí, z nich ôsmi majú zranenia rôzneho charakteru.

Popoludní začala horieť skládka odpadu na Zohore, čierny dym vidieť už z diaľnice D2 smerom na Malacky.

Na požiari zasahuje takmer 50 profesionálnych a dobrovoľných hasičov. Tí po príchode na miesto udalosti zistili, že ide o dva samostatné požiare. Prvý požiar zachvátil výrobnú halu a druhý požiar vypukol na skládke odpadu v blízkosti.

Na mieste sú profesionáli z Malaciek, Pezinka, Bratislavy a zo Záchrannej brigády HaZZ v Malackách a dobrovoľní hasiči zo Stupavy, Zohora, Záhorskej Vsi, Lábu, Lozorna, Záhorskej Bystrice, Veľkých Levárov, Plaveckého Štvrtka a Kuchyne so 16 kusmi techniky, dodala Farkasova.

Požiar skládky na Zohore.

Požiar skládky na Zohore.

Súvisiace články

Zatvoriť