VÁŠ TIP

Po takejto ceste musia jazdiť vodiči: Je toto možné?

Po takejto ceste musia denne jazdiť vodiči v Oravskej Lesnej. Ak si nechcú zničiť svoje auto, musia ísť doslova slepačím krokom.

Situácia je naozaj alarmujúca na viacerých miestach Slovenska. Cesty skôr pripomínajú tankodrom, ako klasickú a bežnú cestu po ktorej by sme sa mali prepraviť do cieľa bezpečne a rýchlo. No v tomto prípade to žiaľ nie je možné. Na zlú cestnú situáciu na Orave nás upozornili naši čitatelia.

Sťažovali sa spisovali petície, no nepochodili. Cesta patrí Žilinskému samosprávnemu kraju. Podľa našich informácií sa chystá hromadná žaloba na majiteľa, resp. správcu cesty, na ktorej v tomto poškodenom stave boli spôsobené už nie malé škody na majetku vlastníkov motorových vozidiel.

„Už nevieme čo robiť, pripadá nám to, akoby sme hádzali hrach nie o stenu, ale o cestu. Nik si nás nevšíma. No keď sa blížia voľby, vtedy sa snažia kompetentní ako tak niečo spraviť. Ale vydrží to tak pol roka, maximálne rok. Presne ako táto naša cesta v Oravskej Lesnej,“ vraví obyvateľ obce Peter.

Ako sám poznamenáva, je dôležité, aby všetci, ktorí doteraz utrpeli škodu na vozidle, ako aj tí, ktorí musia denne prechádzať týmto úsekom a tak si ničia svoje autá podporili hromadnú žalobu. „Po ceste nemôže ísť rýchlo ani sanitka. Raz som videl, ako záchranka musela ísť veľmi pomaly aj keď išla na majáku. Zrejme mala vo vnútri pacienta. Ak by išla rýchlo, neviem, čo by sa s pacientom dialo,“ dodal Peter.

Máte podobné cesty aj u vás. Aká je situácia vo vašom meste, či obci? Máte jamy na cestách a nič sa s tým nerobí? Máte pre nás fotografie vašich otrasných ciest? Pošlite nám zábery na: tip@krimispravy.eu.

Vašim problémom sa budeme zaoberať a nenecháme to len tak.

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť
%d blogerom sa páči toto: