Aktuálny prehľad KRIMI správ za posledných 24 hodín SLOVENSKO

Čo sa dnes udialo na Slovensku vám prinášame v skratke, aby vám nič neuniklo.

Hasiči z Rožňavy zasahovali pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na železničnej trati medzi obcami Gemerská Hôrka a Čoltovo, okres Rožňava.


Maďarskí policajti cez víkend v obci Rajka zadržali odsúdeného člena mafiánskej skupiny sýkorovcov Istvána Lahóa, po ktorom slovenská polícia pátrala od septembra 2018.


Polícia vyšetruje príčiny a okolnosti dopravnej nehody poľského kamióna. V pondelok šoféroval 42-ročný vodič z Poľska nákladné auto Mercedes s návesom v Trnave od Ulice V. Clementisa na parkovisko k nákupnému centru.


Za údajný podvod na starenke sa postavil pred súd. Štefánia Kadová († 88) sa pred štyrmi rokmi stala klientkou zariadenia pre seniorov Auxilium vo Varíne. Ešte počas života sa vraj dobrovoľne vzdala svojho bytu v prospech Auxilia. Jej sused však na polícii tvrdil niečo iné a podal trestné oznámenie.


Juraj H., obžalovaný zo zabitia Filipínca Henryho Acordu, v utorok pred senátom Okresného súdu Bratislava I pristúpil k vyhláseniu o vine. Juraj Hossu tak dostal za smrť Filipínca šesť rokov. Zvrat nastal na súde, keď sa obvinený priznal, že je vinný. Na začiatku pojednávania požiadal o slovo.


Neuveriteľný úlovok sa podaril policajtom v Seredi. Dolapili údajného „narkobaróna“. Boxer a dlhoročný tréner sa svojim zverencom mal venovať nielen zo športovej stránky, ale zamestnávať ich mal aj ako svojich dílerov. Polícia mala Marka Grosmana v hľadáčiku dlhší čas. Sudca Okresného súdu v Galante ho poslal do chládku. Obával sa, že by mohol pokračovať v trestnej činnosti.


V Liptovskom Mikuláši sa včera o desiatej večer na pôde Akadémie ozbrojených síl stala tragédia, z balkóna vypadol len 23-ročný poručík Jakub L.

Súvisiace články

Zatvoriť