Ďalšia smrteľná nehoda: Mama mŕtva, otec s dcérou sú v nemocnici!

[su_lightbox type=“image“ src=“krimispravy.eu“][su_button] TRNAVA [/su_button][/su_lightbox]

Jednu obeť si vyžiadala nehoda, ktorá sa stala dnes medzi Chtelnicou v okrese Piešťany a Dechticami v Trnavskom okrese. 

67-ročný vodič VW Tiguan na rovnom úseku zrejme narazil do zrazenej srny alebo ju prešiel, dostal sa do protismeru a narazil do stromu. O život prišla jeho 66-ročná žena, 32-ročná dcéra skončila s ťažkými zraneniami v trnavskej nemocnici a vodič je ľahšie zranený. Alkohol mu nezistili. Presné okolnosti nehody polícia vyšetruje.

Vodiči by teraz mali dávať pozor

Polícia apeluje na vodičov, aby boli v tomto ročnom období obzvlášť ostražití. Prvom rade je potrebné znížiť rýchlosť jazdy na miestach, kde dopravná značka upozorňuje na možný výskyt zveri. V kritických oblastiach je potrebné zvýšiť pozornosť najmä počas ranných a večerných hodín, keď je vysoká zver najaktívnejšia. Pokiaľ ste videli cez cestu prejsť jedno zviera, je možné, že za ním vybehnú ďalšie, keďže srny, jelene alebo diviaky sú len zriedka mimo svojho stáda či skupiny. Používanie diaľkových svetiel na jej odplašenie má opačný efekt, zviera namiesto úteku zostane stáť.

[su_box title=“MÁTE PRE NÁS TIP NA ČLÁNOK?“ style=“glass“ box_color=“#f74929″ radius=“5″]Stali ste sa svedkom zaujímavej udalosti? Podarilo sa vám urobiť jedinečnú fotku alebo video? Podeľte sa s ostatnými! Pošlite nám informácie, fotografie či video prostredníctvom mailu alebo Facebooku. Váš tip okamžite zverejníme. Staňte sa našim spolupracovníkom a tvorte s nami KRIMI stránku. Vaše tipy očakávame na adrese: tip@krimispravy.eu, alebo nám môžete napísať cez náš formulár.[/su_box] [contact-form-7 404 "Not Found"]

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť