Drsné video s mlátiacimi sa Košičankami neuniklo ani polícii: Spustila vyšetrovanie KOŠICE

Polícia intenzívne koná v súvislosti s protiprávnym konaním, ktoré sa týka zverejneného videa, na ktorom je zachytená bitka mladých dievčat.

Sledujú a povzbudzujú ich pritom desiatky rovesníkov. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Košiciach Lenka Ivanová.

„Keďže konanie zachytené na videozázname sa v najväčšej pravdepodobnosti týka mladistvých osôb a nie je vylúčené ani to, že účastníkmi môžu byť aj maloleté osoby, prípad bude prikázaný do vyšetrovania konkrétnemu útvaru v pôsobnosti Okresného riaditeľstva PZ v Košiciach,“ uviedla s tým, že polícia v rámci vyšetrovania preverí všetky súvislosti, nevynímajúc otázku organizovanosti či finančnej podpory.

„Vzhľadom na citlivosť uvedeného prípadu polícia nebude počas vyšetrovania poskytovať žiadne čiastkové informácie ani sa nebude vyjadrovať k okolnostiam prípadu,“ vysvetlila Ivanová. Podľa jej slov by odpovede na otázky malo dať vyšetrovanie prípadu a verejnosť bude o jeho výsledku informovaná hneď, ako to situácia dovolí.

post_1

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť