VIDEO V ČLÁNKU

Facky, kopance a rev! Internetom sa šíri poburujúce video KOŠICE

Nevedia sa vpratať do kože?! Internetom sa šíria videá, v ktorých sa tínedžerky bijú.

Videá zachytávajú mladé Košičanky, ktoré sa majú biť pre peniaze. Ako píšu tvnoviny.sk, dievčatá medzi sebou zápasia, pričom vstupné na tento „turnaj“ má byť 20 eur.

Tínedžerky sa bijú pred zrakom ďalších mladých ľudí. Lietajú facky, kopance, dievčatá na seba kričia a burcujú sa k „odvážnejším“ výkonom. „Za*eb jej jednu,“ dodávajú im prítomní odvahu.

Video neušlo ani pozornosti polície. „Polícia sa počas monitorovania sociálnych sietí dozvedela o videozázname, ktorý zachytáva protiprávne konanie doposiaľ nestotožnených osôb. Ihneď po jeho vyhodnotení začal vo veci konať príslušný útvar Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach, ktorý nateraz vec preveruje ako podozrenie z trestného činu výtržníctva. Nie je vylúčené, že po vyhodnotení všetkých dôkazových materiálov a vykonaní všetkých úkonov smerujúcich k zisteniu totožnosti osôb zachytených na videozázname, dôjde v tomto prípade k zmene právnej kvalifikácie,“ uviedla krajská košická hovorkyňa Lenka Ivanová.

Podľa jej slov polícia dôrazne odsudzuje takéto konanie osôb a v takýchto prípadoch okamžite koná a aj bude konať, a to aj v prípade, ak sa ďalším vyšetrovaním preukáže, že účastníkmi sú mladistvé osoby.

post_1

Súvisiace články

Zatvoriť