Invalidnú dôchodkyňu (†66) dohrýzol na smrť synov staford BUČANY

V rodinnom dome v Bučanoch sa stalo vážne nešťastie. Trojročný staford v dome dohrýzol 66-ročnú pani Janu, ktorá po prevoze do nemocnice po piatich hodinách zraneniam podľahla. Pes patril synovi, ktorý je podľa našich informácií vo väzbe za prepadávanie starších ľudí.

Dcéra pár hodín pred tragédiou odišla na dovolenku do Egypta. Keď volala mame telefón nedvíhala. Mala zlé tušenie. Zavolala bratovej priateľke, aby sa do domu išla pozrieť. Keď prišla dôchodkyňu zbadala celú dohryzenú s rozdrvenou lebkou ležať na zemi. Psa zatvorila do kúpeľne a k žene zavolala záchranku. Tá ju ihneď previezla do trnavskej nemocnice. Ako TV Markíza potvrdila jej hovorkyňa Katarína Tittelová, žena po piatich hodinách zraneniam podľahla.

Pani Jana bola cukrovkárka, chodila o paličke a bola už na invalidnom dôchodku. Keďže bola so psom v dome sama, nikto nevie za akých okolností sa tragédia presne stala. A tak miestni iba špekulujú, čo k útoku zvieraťa mohlo predchádzať.

Podľa našich informácií bol staford riadne evidovaný a nikdy predtým s ním neboli žiadne problémy. Nejavil vraj ani známky agresivity. Po tomto incidente však dali zviera utratiť.

post_1

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť