VIDEO V ČLÁNKU

Kuriér Slovenskej pošty odpadol za volantom: Dvojnásobná tragédia visela vo vzduchu SLOVENSKO

Nevídaná situácia, ktorú zachytila bezpečnostná kamera na rodinnom dome. Dvaja muži unikli smrti len o vlások. Pán, ktorý si upravoval svoju záhradu pred domom, vôbec nemohol ani len tušiť, že o niekoľko minút bude niekomu zachraňovať život. A pritom aj jeho delili od vážneho zranenia doslova centimetre.

Muž okopával zem, v tom len na poslednú chvíľu spozoroval, ako sa na neho rúti dodávka. Tá vybočilo z cesty, vybehla na chodník do protismeru a prefčala vysokou rýchlosťou aj cez mužovu predzáhradku.

Vyľakný pán v rýchlo odskočil, utekal do domu. O chvíľu ale vyšiel na ulicu skontrolovať, kde skončilo rútiace sa auto. V tomto prípade však nejde o žiadne vtipné video, ale vodičovi, kuriérovi Slovenskej pošty prišlo zle a za volantom odpadol, informuje v stanovisku pošta.

„Nejde o žiadnu zábavu, či nezodpovednosť. Vodič-kuriér za volantom odpadol a mal šťastie, on, aj pán v predzáhradke, že sa nič vážne nestalo. Vodičov zdravotný stav monitorujú lekári a zisťujú príčinu. Pánovi z videa sa za nepredvídateľnú udalosť ospravedlňujeme a ďakujeme za duchaprítomnosť a starostlivosť o kolegu, keďže okamžite privolal záchranku. Kolegovi prajeme skoré uzdravenie a pánovi z videa veľa šťastia a veľké ĎAKUJEME,“ informuje pošta.

Video nájdete na tomto linku

Súvisiace články

Zatvoriť