Diaľnica D2 je neprejazdná: Kamión skončil mimo vozovky, začal horieť BRATISLAVA

V poslednej dobe počuť o nehodách na slovenských cestách snáď z každej strany a takmer každý deň. Výnimkou nie je ani tento utorok. Vodičom smerujúcim po diaľnici D2 v smere do Českej republiky znepríjemnila cestu havária kamióna. Úsek je momentálne neprejazdný. Či si udalosť vyžiadala zranených, zatiaľ nie je známe.

O udalosti informovala polícia. „Z dôvodu dopravnej nehody kamióna, ku ktorej došlo na 36 km v smere do Českej republiky, je diaľnica D2 v tomto úseku v súčasnosti neprejazdná. Odklon dopravy je vedený cez Lozorno,“ uvádza polícia.

Vodičom odporúčajú zástupcovia zákona pri prejazde týmto úsekom zvýšiť svoju pozornosť. Na nehodu upozorňuje prostredníctvom mikroblogovacej siete Twitter aj dopravný servis Zelená vlna.

Príčina a okolnosti nehody nateraz nie sú známe. Na facebookovej stránke Záhorí.sk – správy z vašej ulice informovali, že po tom, ako sa kamión prevrátil do priekopy, bolo počuť výbuch a vozidlo začalo horieť. V súčasnosti s plameňmi bojujú hasiči, podľa informácií z miesta majú situáciu pod kontrolou. Správu budeme aktualizovať.

Súvisiace články

Zatvoriť