VIDEO V ČLÁNKU

Do chlapca na priechode vrazilo auto, tieto zábery znesú len silné povahy!

Zábery ako z akčného filmu. Presne také pripomína video, na ktorom je zachytená hrozivá zrážka osobného auta a chodca na priechode pre chodcov. V tomto prípade však nešlo o filmové kulisy a profesionálneho kaskadéra, ale ulicu v bratislavskej Petržalke a mladíka, ktorý doplatil na nepozornosť vodiča.

Video sa objavilo vo facebookovej skupine Petržalka Lúky a má predovšetkým slúžiť ako obrovský výkričník!

„Milí Petržalčania, chcela by som vás upozorniť, aby ste boli naozaj opatrní aj na priechode pre chodcov,“ prihovára sa obyvateľom mestskej časti Lýdia, ktorá upozornila na video. „Toto sa stalo na priechode Panónska ul. koncom októbra, kde vodič (info som dostala od svedka na zastávke) nevenoval pozornosť vedeniu vozidla, ale mobilu, a zrazil takto mladého chlapca,“ opisuje hrozivé scény zachytené aj na videu.

Hororové video z Petržalky: Do chlapca na priechode vrazilo auto, tieto zábery znesú len silné povahy! Podľa Lýdie chlapec zrážku akoby zázrakom prežil, no ako dokazujú aj tieto zábery, vzorní chodci, ktorí neprebehávajú cez cestu mimo vyznačených priechodov, stále nemajú vyhraté. Snáď aj toto video bude pre všetkých vodičov dostatočným mementom. Nie každý totiž musí mať toľko šťastia ako chlapec z Petržalky…

Súvisiace články

Zatvoriť