Hrozivá nehoda, žena takmer uhorela v aute JELKA

Hasiči zasahovali pri nebezpečne vyzerajúcej autonehode. Osobné auto zišlo z cesty a narazilo do stromu. Vozidlo začalo po náraze horieť.

Hasiči z Galanty zasahovali pri škaredej autonehode, ktorá sa stala v Jelke (okres Galanta). Vodička osobného auta z nezistených dôvodov zišla z cesty a narazila do stromu pri ceste. Po náraze do stromu začalo vozidlo horieť. Horiace auto bolo nahlásené krátko pred 15. hodinou. Požiar likvidovali dobrovoľní hasiči z Jelky.

Dráma na konci roka:

Pri tejto autonehode sa zranila vodička osobného vozidla, ktorá sa sťažovala na veľké bolesti v oblasti panvy. Hasiči okamžite začali s prvou pomocou u zranenej vodičky. „Postihnutej bol nasadený krčný golier, bola uložená na nosidlá a prikrytá termofóliou a dekou. Po príchode záchrannej zdravotnej služby hasiči osobu odovzdali zdravotníkom a pomohli pri naložení osoby do sanitného vozidla,“ informoval Martin Krajčovič z Krajského riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave.

Požiar auta vznikol v dôsledku nárazu do stromu pri dopravnej nehode. Následkom požiaru vznikla majiteľovi osobného auta materiálna škoda, ktorá bola predbežne vyčíslená na 500 euro.

Súvisiace články

Zatvoriť