Mladá vodička po zrážke so zverou zdemolovala zaparkované autá BRATISLAVA/SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Nehoda mladej 22-ročnej vodičky sa stala v obci Kolinovce v okrese Spišská Nová Ves. Vodička mala najskôr zrážku so zverou a následne narazila do zaparkovaných vozidiel pred rodinným domom v obci Kolinovce.

„Vodička (22) s ťažkou nohou na plyne a navyše po strete so zvieraťom na ceste prešla s vozidlom zn. Hyundai i20 do protismeru, kde narazila do dopravného značenia. Potom narazila do tam zaparkovaného vozidla zn. Kia Ceed, ktoré odhodilo do pred ním zaparkovaného Peugeotu 307, a to po náraze odhodilo do jazdného pruhu a Kiu Ceed do betónového oplotenia jedného z rodinných domov v obci Kolinovce. Dychová skúška u vodičky bola negatívna,“ informuje polícia.

Mala pri sebe podozrivú sušenú rastlinu

Počas dokumentovania dopravnej nehody policajti zistili, že žena u seba prechováva sušinu zelenej farby, ktorá bola zaistená a bude podrobená expertíznemu skúmaniu.

Trestné stíhanie

Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre trestný čin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi a podozrivej žene bol na zistenie prítomnosti omamných a psychotropných látok odobratý biologický materiál.

Predbežná celková škoda bola vyčíslená na 17.800 eur. Presná príčina dopravnej nehody, bližšie okolnosti i miera zavinenia sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť