TIP ČITATEĽA

Mladík takmer zomrel cestou do Chorvátska: TOTO RADÍ VŠETKÝM VÁM ZAHREB

Prinášame vám výpoveď mladého slovenského vodiča, ktorý sa druhý krát narodil.

Zdravím Vás, chcel by som dať zdieľať u Vás príspevok s nehodou, ktorá sa stala poslednú nedeľu v Chorvátsku . Som po operácii a s veľkou vďakou Bohu aj stabilizovaný. Volám sa Šimon, mám 27 rokov, mám prejazdených veľmi veľa kilometrov v priebehu 12 rokov čisto len na motorke, kde som začínal jazdiť oficiálne na cestách od 15 tich rokov a zažil som už veľmi veľa rôznych situácii na cestách a aj smrť, samozrejme aj rôzne frajeriny ktoré mohli skončiť kadejako.

Ale aby sadol niekto za volant auta ožratý a nadrogovaný s 1,5 promile a ani nezabrzdí pred kolónou v ktorej sme sa náhle ocitli a rovno to napáli do nás s kamarátom, kde sme stáli poslední – by som vedel za to dolámať všetky kosti danej osobe ! Prečo toho alkoholu je za volantom stále viac a viac? Väčšie kontroly a horšie tresty a stále je toho veľa ?! Ako je to možné??? Možno že by som toto ani nepísal, ležím v nemocnici po operácii a väčšiemu množstvu stratenej krvi v Zadare v Chorvátsku a keby nás trafí inak, možno sme tu už nemuseli byť, ale vďaka Bohu sme tu!

Nesadajte ožratí za volant!!! Všetko je v danom momente frajerina, ale stačí moment a následky vedia byť fatálne.

Ešte by som chcel veľmi poďakovať zastúpeniu slovenskej polici v Chorvátsku , veľmi boli ochotní a pomohli poriešiť rôzne žiadosti ktoré trebalo doriešiť .

Súvisiace články

Zatvoriť