Štyri dopravné nehody motorkárov za jeden deň! TRENČÍN

V priebehu dňa 25. mája sa na cestách v Trenčianskom kraji stali štyri dopravné nehody motocyklov. Krátko pred desiatou hodinou doobeda boli hasiči z Prievidze vyslaní k dopravnej nehode osobného motorového vozidla a motocykla, ktoré sa stala na Bojnickej ceste v meste Prievidza.

Pri udalosti sa zranila vodičky motocykla, ktorej hasiči poskytli predlekársku prvú pomoc a po príchode posádky ZZS transportovali do sanitky. Následne prostredníctvom absorpčnej látky zachytili uniknuté prevádzkové kvapaliny.

Krátko po pol dvanástej hodine pred obedom zasahovali trenčianski hasiči pri dopravnej nehode motocykla a osobného motorového vozidla s prívesným vozíkom. Udalosť sa stala v meste Trenčín. V čase príchodu hasičov sa zranený vodič so spolujazdcom nachádzali v opatere privolaných zdravotníkov ZZS. Hasiči asistovali zdravotníkom pri ošetrovaní a naložení zranej osoby do vozidla ZZS.

Následne motocykel zabezpečili proti vzniku požiaru, vytečené prevádzkové kvapaliny neutralizovali a následne z vozovky odstránili. Ďalšia udalosť sa stala krátko pred štvrtou hodinou poobede, na ceste č. II/572, pri obci Nitrica, v okrese Prievidza. Postihnutý motocykel sa nachádzal mimo cesty, v priľahlom poli.

Zranený vodič bol v starostlivosti zdravotných záchranárov. Príslušníci HaZZ pomohli pri transporte zraneného a na havarovanom motocykli vykonali požiarno-bezpečnostné opatrenia. Štvrtá dopravná nehoda motocyklistu s osobným motorovým vozidlom sa stala v katastri obce Krivosúd-Bodovka, v okrese Trenčín.

Zasahujúci trenčianski hasiči stabilizovali zraneného vodiča motocykla a po príchode posádky ZZS naložili do sanitky. Na motocykli následne vykonali protipožiarne opatrenia a miesto udalosti odovzdali príslušníkom polície.

Čo si myslíte o tomto prípade? Napíšte svoj názor v komentároch pod týmto článkom.

post_1

Súvisiace články

Zatvoriť