Tragická nehoda: Auto vrazilo do nádrže kamiónu, začalo horieť TURČIANSKE TEPLICE

Pred Karlovou v smere z Turčianskych Teplíc na úrovni odbočky na Laskár došlo k zrážke osobného auta s kamiónom. Ten sa prevrátil a zablokoval celú cestu. Úsek je momentálne neprejazdný. Pri nešťastí vyhasol život šoféra osobného vozidla.

Správa o havárii sa objavila na viacerých facebookových skupinách, kde vodiči upozorňujú na aktuálnu situáciu na cestách. Polícia medzičasom informovala, že udalosť si vyžiadala jeden ľudský život. Video z miesta nehody je skutočne desivé.

„Osobné motorové vozidlo narazilo do nádrže kamiónu pred obcou Karlová okr. Martin. Vodič osobného vozidla je mŕtvy. Kamión je už uhasený. Cesta je neprejazdná,“ znela stručná správa polície.

Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky. „Na pomoc zraneným sme vyslali záchranárov. Žiaľ, jednej osobe už nedokázali pomôcť, utrpela poranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom,“ uviedla hovorkyňa záchranárov Alena Krčová. Druhá osoba transport do nemocnice odmietla.

Podľa našich informácií mal smrteľné zranenia utrpieť vodič osobného automobilu. Po náraze zostal zakliesnený pod kamiónom. Čo tragédii predchádzalo, bude predmetom vyšetrovania.

Podľa Kataríny Križanovej z Prezídia Hasičského a záchranného zboru sa hasičom požiar podarilo lokalizovať a uniknuté prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom. Štátna cesta je však aj krátko pred 22. hodinou uzavretá.

Súvisiace články

Zatvoriť