Tragický koniec mladých zaľúbencov: Roman (†23) a Adriána (†24) odišli do neba spoločne VOZNICA

Pri pohľade auta z nehody, ku ktorej došlo v sobotu popoludní neďaleko obce Voznica, naskakuje husia koža. Z červenej Hondy CRX zostal len vrak. Na prvé pozretie bolo ťažké vôbec identifikovať, o aké vozidlo ide. Ešte mrazivejšie však je, že smrť v ňom našli dvaja mladí ľudia - Roman (†23) a Adriána (†24).

Napriek tomu, že spolu v čase nešťastia oficiálne nechodili, slová ich blízkych na sociálnej sieti prezrádzajú, že sa stále mali radi. Kedysi totiž tvorili pár. „Ľúbte sa v nebi, ako ste sa ľúbili tu, na zemi,“ napísala k ich fotografii zronená kamarátka. Ďalší blízki okomentoval, že žili jeden pre druhého až do smrti. „Verím, že sú aj teraz spolu a navždy,“ dodal. Čas sa však bohužiaľ vrátiť nedá. Mladú dvojicu si smrť vzala v jednom okamihu.

Presné okolnosti tragickej udalosti a najmä príčina nehody však stále nie sú známe. Rovnako ani to, kto vlastne v osudnú chvíľu šoféroval. Polícia priblížila, že auto zišlo z doteraz nezistených príčin z cesty a postupne narazilo do betónového pätníka, zabetónovanej lešenárskej trúbky, technickej budovy, železného napájadla a stromu.

Posádku po tvrdom náraze vymrštilo z auta. Nemali šancu prežiť. Viac svetla do toho, čo sa stalo, ale prinesie až ďalšie vyšetrovanie. Banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová informovala, že polícia už začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Nariadená bola súdna pitva.

Dvojica mladých ľudí bola
Zdroj: Facebook/R.V., A.K., K.M.

Adriána pochádzala z Vyhní. Pracovala v podniku v Žarnovickej Hute, kde býval Roman. „Aďa, budeš nám veľmi chýbať!!! ĎAKUJEME ZA VŠETKO!!! Odpočívaj v pokoji,“ adresovali jej rozlúčkové slová kolegovia.

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť