VIDEO V ČLÁNKU

Tragická nehoda: Poliaci sa na Orave pretekali na luxusných autách, spôsobili smrť nevinného vodiča! DOLNÝ KUBÍN

Dnes napoludnie sa stala vážna dopravná nehoda na Orave. Do seba vrazili dve autá. Cesta z oboch strán bola neprejazdná a dopravu riadila polícia.

K dopravnej nehode podľa svedkov došlo tak, že tri autá obiehali kolónu, oproti išla fábia. „Vozidlá sa rútili ako blázni, hneď ako som to videl, s autom som sa dal doprava. Ferari, ktoré obiehalo kolónu sa stihlo zaradiť ale druhé vozidlo mu chytilo zadny blatník a auto sa následne čelne zrazilo s fábiou,“povedal nám svedok nehody Mater Stachera, ktorý bol na mieste.

Vo fábii boli traja ľudia, vodič bol zakliesnený a bol v bezvedomí. Okamžite zraneným pomáhali vodiči, ktorí neváhali a poskytovali prvú pomoc do príchodu záchranky a hasičov. Nehoda sa stala naozaj nezodpovedným prístupom vodičov, ktorí vo vysokej rýchlosti a cez plnú čiaru nezvládli predbiehací manéver. Vodič Mercedesu sa stihol zaradiť, vodič Ferrari pribrzdil, na čo do neho vzápätí narazil vodič Porsche, ktorý sa čelne zrazil so slovenským vodičom Škody Fabie. Otec, ktorý cestoval so svojou rodinou, zahynul.

Polícia v tomto prípade bude postupovať nekompromisne. Zatiaľ bol spracovaný návrh na väzbu pre vodiča Porsche. Takto vodiči podľa viacerých svedkov na tomto úseku jazdia takmer denne. „Toto bola len otázka času, kedy sa stane tragická nehoda. Tadeto jazdia autá veľmi rýchlo, predbiehajú cez plnú čiaru a teraz na to ako vždy doplatil nevinný vodič,“prezradil nám ďalší vodič.

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť