Zrážku s kamiónom neprežil vodič dodávky, tá skončila mimo cesty SVIDNÍK

Dopravná nehoda dvoch vozidiel, ku ktorej došlo v stredu predpoludním v katastri obce Rakovčík pri Svidníku, má jednu obeť. Tou je Peter (†46). Vodič kamióna, 26-ročný Michal z Poľska, skončil s ľahkými zraneniami v nemocnici.

„Pri nehode došlo k zrážke dodávky a nákladného vozidla, pričom dodávka skončila po náraze mimo vozovky. Následkom nehody utrpeli dve osoby zranenia rôzneho rozsahu. Hasiči vyslobodili zranenú osobu z dodávky pomocou hydraulického vyslobodzovacieho náradia, poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru,“ informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru.

Podľa hovorkyne skupiny Falck Kataríny Načiniakovej vodič dodávky pri zrážke utrpel devastačné poranenia nezlučiteľné so životom, privolaný lekár musel skonštatovať smrť.

„Vodič kamióna utrpel len ľahké poranenie v oblasti hornej končatiny. Bol prevezený do nemocnice vo Svidníku. Na mieste zasahovali posádky rýchlej lekárskej pomoci Svidník a rýchlej zdravotnej pomoci Stropkov,“ dodala Načiniaková.

Miesto nehody.

Miesto nehody.

Súvisiace články

Zatvoriť
%d blogerom sa páči toto: