NEMILÉ ZISTENIE: Rodina už vie, že Paľo Rýpal je mŕtvy ŽILINA

Investigatívny novinár a náš bývalý kolega Paľo Rýpal bol podľa rodiny zavraždený. Po desiatich rokoch, kedy žili s nádejou, že sa jedného dňa objaví, sa im tak zrútil svet.

„Dozvedela som sa tú najstrašnejšiu vec, TO, čoho sme sa všetci báli a strašilo nás v snoch. TO, prečo som plakávala v noci do vankúša a snažila som sa navonok hrať silnú sestru, ktorá všetko dáva. Teraz to však už nejde. Teraz viem, že môj brat – investigatívny novinár Paľo Rýpal už NEŽIJE. Viem, že ho ZAVRAŽDILI !!!! Už len predstava, že sa vášmu blízkemu niečo také stane vás musí privádzať do šialenstva,“ tieto slová napísala na facebook sestra Paľa Rýpala, ktorý v minulosti pracoval aj pre PLUS 7 DNÍ. Ako dodala, viac informácií bude k dispozícii vo štvrtok.

„Áno, plačem… Plačem ja, moja mama, môj tato, plače celá rodina, ktorá ho milovala a verila, že Palko jedného dňa zaklope a povie to svoje „čaute rodinka, zase ma tu na chvíľku máte“.  A verte, že ma neodradí bojovať za to, aby bola zistená tá špina, ktorá vydala príkaz na jeho likvidáciu. A naozaj sú ešte ľudia, ktorým na Palinovi záleží, ktorí mi pomáhajú a snažia sa odhaliť jeho vraždu. A HLAVNE zostali jeho priateľmi aj po rokoch,“ dodáva sestra známeho investigatívneho novinára.

Ako ďalej píše, chce vedieť, „či tie kauzy, o ktorých sa dozvedel a chcel ich zverejniť boli až také strašné, aby ho museli pre to uniesť a zabiť. Keď zabili Janka a Martinku, tak v hlavách nám začali ožívať spomienky a násobil sa strach z toho, či aj Palko neskončil tak ako oni? Teraz už viem, že skončil.“

„Polícia pracuje s určitým okruhom informácií, ktoré momentálne preverujeme. Nebudeme ich však bližšie špecifikovať,“ reagovala na tieto informácie hovorkyňa policajného prezídia Denisa Baloghová.

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť