NEUVERITEĽNÉ: Opäť objavili mŕtve zvieratá bez hláv!

Policajti v Prešovskom kraji vyšetrujú ďalšie prípady zvierat, ktoré našli v lesoch bez hláv.

Telo mŕtveho jeleňa našli v kríkoch v katastri obce Jakubany v okrese Stará Ľubovňa. Páchateľ oddelil hlavu s trofejou od tela a telo nechal na mieste. Škody sú minimálne 2 000 eur. V katastri obce Bodružal v okrese Svidník našli mŕtvu laň.

Čítali ste to?

Dvoj- až trojročnú samicu jeleňa zabil neznámy páchateľ bez povolenia, odrezal jej hlavu a pravú zadnú nohu. Telo zostalo na mieste. Škody vyčíslili na 150 eur. V oboch prípadoch polícia začala trestné stíhanie pre pytliactvo.

Jeleňa bez hlavy našiel aj cez víkend poľovník na lúke v katastri obce Lúčka-Potoky v Sabinovskom okrese. Zviera bolo zabité bez povolenia, pod lopatkou malo strelnú ranu.

[su_box title=“MÁTE PRE NÁS TIP NA ČLÁNOK?“ style=“glass“ box_color=“#f74929″ radius=“5″]Stali ste sa svedkom zaujímavej udalosti? Podarilo sa vám urobiť jedinečnú fotku alebo video? Podeľte sa s ostatnými! Pošlite nám informácie, fotografie či video prostredníctvom mailu alebo Facebooku. Váš tip okamžite zverejníme. Staňte sa našim spolupracovníkom a tvorte s nami KRIMI stránku. Vaše tipy očakávame na adrese: tip@krimispravy.eu.[/su_box]

Súvisiace články

Zatvoriť