Nové detaily v prípade smrti Tomáša († 16): Vyšetrovatelia našli vražednú zbraň ŽILINA

Nové detaily v prípade brutálnej vraždy Tomáša(† 16). Vyšetrovatelia stále pracujú na prípade, ktorý otriasol celým Slovenskom.

Z vraždy mladého chlapca je obvinená jeho najlepšia kamarátka Judita, ktorá je momentálne vo vyšetrovacej väzbe. Portál nastope.sk zverejnil nové informácie o vražednej zbrani aj mieste činu.

Nikto si nevie vysvetliť, ako mohlo také jemné žieňa ako Judita (16) podľa polície chladnokrvne zavraždiť svojho najlepšieho kamaráta T, ktorému mala zasadiť nožom až 21 rán. V osudný deň nebol v byte okrem tínedžerov nikto. Čo sa medzi nimi presne stalo zatiaľ nie je jasné.

Záchranári našli mladíka ležať v kaluži krvi na chodbe bytu. Podľa portálu boli na podlahe krvavé stopy bosých nôh, ktoré majú patriť Judite. Na mieste činu si všimli policajti aj stopu krvi vo výške asi päťdesiat centimetrov nad zemou, ktorá mohla vzniknúť pritom ako sa snažil chlapec utiecť.

Vyšetrovatelia objavili v byte aj vražednú zbraň. Bol ňou kuchynský nôž, ktorý našli v izbe dievčaťa. Predpoklad dokazujú aj krvavé stopy na noži a taktiež výsledky DNA. Tie dokázali, že krv patrí Judite a Tomášovi, doplnil portál.

post_1

Súvisiace články

Zatvoriť