Polícia obvinila z vraždy dve osoby, ktoré dobili na smrť muža MOLDAVA NAD BODVOU

Včera okolo obeda bolo nájdené telo muža bez známok života v odpadovej šachte v meste Moldava nad Bodvou v okrese Košice okolie. Nebohý 51-ročný miestny muž mal viditeľné poranenia na hlave a krku.

Policajti v krátkom čase obmedzili na osobnej slobode dve osoby podozrivé z tohto skutku a umiestnili do cely policajného zaistenia. Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach po vykonaní potrebných procesných úkonov a na základe doposiaľ zhromaždených a vyhodnotených dôkazov dnes obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného formou spolupáchateľstva dvoch mužov z Moldavy nad Bodvou vo veku 39 a 50 rokov, ktorí podľa doterajšieho vyšetrovania 51-ročného muža úmyselne usmrtili ešte v pondelok (20.5.).

Obaja obvinení muža brutálnym spôsobom fyzicky napadli. Potom jeden z obvinených muža premiestnil do odpadovej šachty. Nebohému mužovi podľa predbežnej správy z pitvy spôsobili vážne zranenia v oblasti hlavy a krku, na následky ktorých zomrel.

Za tento skutok obvineným mužom, v prípade dokázania viny, hrozí trest odňatia slobody na pätnásť až 20 rokov. Zároveň vyšetrovateľ PZ spracoval podnet na ich vzatie do väzby.

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť