Polícia opäť zakročila: Manželia si zarábali predajom drog SEREĎ

Polícií sa podarilo na základe získaných informácií prekaziť pripravovaný predaj drog. Zakročili v stredu, 10. 4. krátko po 13.00 h na Ulici Trnavskej v Seredi.

Polícia zastavila podozrivé auto a osoby, ktoré sa v ňom nachádzali, vzápätí obmedzili na osobnej slobode.

„Policajti vykonali prehliadku auta Škoda Fábia, pri ktorej našli a zaistili 6 väčších vreciek. V tých sa nachádzalo ďalších 29 vrecúšok, ktoré boli farebne označené ako jednotlivé dávky podľa hmotnosti. Podľa predbežných výsledkov mali osoby pri sebe minimálne 155 jednotlivých dávok heroínu, ktoré boli určené na ďalší predaj,“ informovala polícia.

Vodiča, aj dve osoby, 30-ročného Mária a 21-ročnú Nicol policajti predviedli pred vyšetrovateľa. „Po vykonaní procesných úkonov vyšetrovateľ obvinil 30-ročného muža a 21 ročnú ženu zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držanie a obchodovanie s nimi formou spolupáchateľstva,“ dodala polícia.

Zároveň bol spracovaný podnet na podanie návrhu na vzatie oboch osôb do väzby. Do rozhodnutia súdu zostávajú osoby zadržané v cele policajného zaistenia. V zmysle zákon hrozí za uvedený skutok trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov

Súvisiace články

Zatvoriť