MIMORIADNA SPRÁVA

Polícia žiada o pomoc: Rýchly prepad benzínky PRIEVIDZA

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri objasnení trestného činu lúpeže. Dnes v noci (okolo 01.30 hodiny) doposiaľ neznámy páchateľ vošiel do predajne čerpacej stanici na Bojnickej ceste v Prievidzi a žiadal peniaze.

Ako informuje polícia, doposiaľ neznámy páchateľ podišiel k zamestnankyni čerpacej stanice a s krátkou guľovou zbraňou v ruke žiadal od nej peniaze. Vystrašená žena mu zo strachu o svoj život a zdravie vydala peniaze, ktoré mala v pokladni.

Na miesto udalosti sa v priebehu necelej 1,5 min dostavila aj policajná hliadka, avšak páchateľa sa jej zadržať nepodarilo.

„Páchateľ vzal peniaze a následne pešo ušiel do blízkeho okolia. Miesto prepátravajú prievidzskí kriminalisti. Taktiež aj psovod so špeciálne vycvičeným psom,“ informuje polícia.

Popis páchateľa

Vek asi 30 až 35 rokov, približne 180 cm vysoký. Oblečený bol celý v čiernom.

Polícia žiada o pomoc!

„Polícia žiada občanov, ktorí si všimli pohyb podozrivého muža v blízkosti čerpacej stanice či v bližšom okolí čerpacej stanice, aby kontaktovali políciu na známom telefónnom čísle 158, alebo formou súkromnej správy na facebooku polície Slovenskej republiky,“ dodala polícia.

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť