AKTUALIZOVANÉ: V aute našli dve mladé mŕtve telá: Čo sa stalo?

Udalosť sa stala v Kysuckom Novom Meste. V osobnom aute našli dvoch mŕtvych ľudí. Na miesto v týchto chvíľach smerujú všetky záchranné zložky. Podľa našich informácií, mŕtvy zrejme manželský pár bol v osobnom aute Opel Combo bez evidenčných čísiel. Smrť našli v garáži Nájdené mŕtve telá boli v aute, ktoré bolo zaparkované v garáži na sídlisku, len 100 metrov od svojho paneláku.

V tomto aute našli dve mŕtve telá Romana a Kataríny.
V tomto aute našli dve mŕtve telá Romana a Kataríny.

Podarilo sa identifikovať mladého muža. Ide o Romana (†23), ktorý býval so svojimi rodičmi. Tou druhou je jeho priateľka Katarína (†24). Príčina ich úmrtia nie je presne známa. Podľa predbežných informácií sa pravdepodobne udusili splodinami z výfuku. Či išlo o úmyselnú samovraždu alebo náhodné nešťastie polícia prešetruje. „Obhliadajúci lekár predbežne cudzie zavinenie vylúčil. Bola však naridená súdna pitva,“ povedala žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová.

[su_box title=“MÁTE PRE NÁS TIP NA ČLÁNOK?“ style=“glass“ box_color=“#f74929″ radius=“5″]Stali ste sa svedkom zaujímavej udalosti? Podarilo sa vám urobiť jedinečnú fotku alebo video? Podeľte sa s ostatnými! Pošlite nám informácie, fotografie či video prostredníctvom mailu alebo Facebooku. Váš tip okamžite zverejníme. Staňte sa našim spolupracovníkom a tvorte s nami KRIMI stránku. Vaše tipy očakávame na adrese: tip@krimispravy.eu.[/su_box]

Súvisiace články

Zatvoriť