PREHĽAD SPRÁV - 22.2. 2018

Prinášame vám dnešný prehľad KRIMI udalosti

Počas dnešného dňa sa na Slovensku i v zahraničí stali tieto aktuálne udalosti z prostredia KRIMI. Prinášame vám prehľad tých NAJ udalosti z dnešného dňa.

Matečná presvedčila vládu, že zviera nie je vec. Novela zákona má zaviesť opatrenia, ktoré zakročia proti množiteľom psov či týraniu zvierat. Psíčkarov čakajú nové povinnosti. Keď ich nesplníte, čakajú vás tisícové pokuty! 

————————————————————–

Ministerka spravodlivosti stiahla materiál po nesúhlase koaličných partnerov z rokovania vlády. 

————————————————————–

V Bratislave evakuovali vo štvrtok budovy všetkých súdov, vrátane Najvyššieho súdu, kde sídli aj Ministerstvo spravodlivosti SR. Bombovú hrozbu policajtom nahlásili krátko pred 9.00 h. 

————————————————————–

Opitý vodič na Seate Leon narazil do plota pri cintoríne v Poprade – Veľkej. 

————————————————————–

Už od roku 2012 je v policajnom pátraní 69-ročný Talat Grble, ktorý má trvalý pobyt v Piešťanoch. 

————————————————————–

Najmenej tri desiatky mŕtvych si vyžiadala nehoda autobusu, ktorý sa zrútil z panamerickej diaľnice v Peru. 

————————————————————–

Dnes v ranných hodinách boli záchranári HZS z Malej Fatry požiadaní o pomoc pre 50-ročného českého turistu, ktorý sa stážoval na bolesti na hrudníku a sťažené dýchanie. 

————————————————————–

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej udalosti, ktorá sa stala v katastri obce Spišské Bystré, okres Poprad. Z doposiaľ nezistených príčin narazilo osobné motorové vozidlo do väčšieho počtu detí vo veku od 6 – 15 rokov. 

————————————————————–

Otec v okrese neďaleko Bratislavy si z dcéry urobil sexuálnu otrokyňu. Pripravil ju o panenstvo, potom ju znásilňoval 21 rokov. Vyhrážal sa jej zabitím. Rozsudok v šokujúcej kauze je právoplatný. Neodporúčame článok čítať maloletým a čitateľom s citlivou povahou. 

————————————————————–

Škodu 40 000 eur spôsobila skupina piatich zlodejov zo Slovenska, ktorá spáchala najmenej 39 trestných činov v rakúskych spolkových krajinách Dolné Rakúsko, Viedeň a Burgenland. Napísal to vo štvrtok denník Kurier. 

Súvisiace články

Zatvoriť