Šokujúce, koľko Slovákov malo záujem o sexuálny styk s 11-ročným dievčaťom BRATISLAVA

Deti a internet. Rodičia často neriešia, na ktoré stránky ich ratolesti zablúdia a netušia, s kým tam udržiavajú kontakt. Lenže to je chyba. Mnohým z nich totiž hrozí reálna možnosť sexuálneho zneužitia staršími mužmi.

Páchatelia si svoje mladé obete vyhľadávajú najmä na chatovacích stránkach. Ako to prebieha? Zriadili sme si profil 11-ročného dievčaťa a okamžite nám prišli desiatky návrhov na intímny styk. Niektorí muži navrhli stretnutie a reportérka televízie Markíza sa za nimi vybrala s kamerou.

Štyridsaťosemročný muž písal cez sociálne siete dievčaťu, že sa s ňou chce bozkávať a milovať. Hoci vedel, že má iba jedenásť rokov. Prišiel aj na dohodnuté stretnutie. Prekvapivo – po ich príchode neutekal a odpovedal na otázky. Prípadov, kedy starší muži vyhľadávajú deti na internete sú na Slovensku desiatky.

Máte podobné skúsenosti? Ako vnímate skutočnosť, že muži vyhľadávajú stretnutia s deťmi? Napíšte nám vaše názory na tip@krimispravy.eu, alebo napíšte svoj názor v komentároch pod týmto článkom.

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť