Tri maloleté sestry mal roky znásilňovať nevlastný otec

Roky mlčali, lebo sa ho báli. Ohavný prípad riešia kriminalisti na západnom Slovensku!   Tri maloleté sestry podľa obvinenia znásilňoval a sexuálne zneužíval v spálni aj v šope ich nevlastný otec. 

Matka vraj o ničom nevedela. Obvinený muž sa mal o svoje nevlastné dcéry starať, no namiesto toho sa, podľa polície, ukájal na ich nahých telách.

Každú jednu vraj začal zneužívať, keď dosiahla osem rokov. Z toho všetkého, čo im mal robiť sa zdvíha žalúdok aj skúseným policajtom.

Muž (40) žil s ich mamou. Keď doma nebola, dievčat sa údajne dotýkal na intímnych miestach, pod nátlakom ho mali orálne uspokojovať. Každú z nich podľa obvinenia aj znásilnil. Takto to mal robiť tri až štyrikrát do týždňa. Nechutné zverstvá, podľa našich informácií, páchal v spálni rodinného domu, ale aj v šope v záhrade.

Môžem potvrdiť, že evidujeme trestné stíhanie voči obvinenému Júliusovi H. pre spáchanie zločinov sexuálneho zneužívania, sexuálneho násilia a znásilnenia, ktorých skutkov sa dopustil počas dlhšieho obdobia na troch maloletých deťoch,“ povedal Mojmír Huna z Krajskej prokuratúry v Trnave.

Vzhľadom na citlivosť tohto prípadu nebudeme konkretizovať miesto, kde sa to stalo. Nechutné perverznosti údajne začal robiť najstaršej prvýkrát v lete pred 11-timi rokmi. O dva roky neskôr sa mu vraj musela podvoliť aj jej mladšia sestra. Obe podľa obvinení znásilňoval a zneužíval dlhých sedem rokov. Na najmladšej páchal nielen tieto zverstvá, ale dokonca ju mal aj mlátiť a pokúšať sa o análny styk.

Matka vraj vôbec netušila, čo s jej dcérami druh robí. Povedali jej to až potom, keď sa s ním rozišla.

Dievčatám to trvalo niekoľko mesiacov, kým sa na to odhodlali. S najmladšou dcérou ihneď utekala ku gynekológovi. Po prehliadke jej lekár potvrdil, že dievča niekto sexuálne zneužil. Matka išla na políciu a na už bývalého druha podala trestné oznámenie. Po mesiaci ho polícia zadržala. Muž skončil v putách.

„Sudca pre prípravné konanie uznesením z 23.12.2017 rozhodol o vzatí  obvineného do väzby z dôvodnej obavy, že bude pokračovať v trestnej činnosti,“ uviedla hovorkyňa Krajského súdu v Trnave Jana Kondákorová.

Muž je teraz v leopoldovskej väznici. Hrozí mu až 15 rokov za mrežami.
Dnes už mladé slečny sa budú roky spamätávať, z toho, čo prežili.  Do očí mužovi sa ale pozrú znova a to na súde. V prípade je ešte veľa nezodpovedaných otázok. Jednou z nich je aj tá, ako je možné, že matka troch dievčat si roky nevšimla, čo s nimi jej partner robil.

Súvisiace články

Zatvoriť