E X K L U Z Í V N E

TYRAN, ALEBO TÝRANÝ? Jeho exmanželka sa mu chce pomstiť? BRATISLAVA

Pred pár dňami sme písali o týraní manželky zo strany exmanžela. Nahnevaná žena zverejnila detaily týrania, no dnes sa nám ozval samotný exmanžel, ktorý tieto tvrdenia vyvracia. Jeho vyjadrenie preto taktiež zverejňujeme bez redakčnej úpravy.

Skutočne neviem kde začať a ako sa dostať s tejto situácie vzhľadom na to ze sa tento článok objavil na portáli krimisprávy a pravda ba dokonca ma kontaktoval aj istý denník. Cítim sa ako stavaná zver o ktorú sa zaujíma dokonca aj ministerka vnútra. K celému poviem len toľko že som pred 3 mesiacmi dával trestné oznámenie na neznámeho páchateľa nakoľko mojej partnerke začali chodiť správy nám neznámeho nicku z FB stránky čo som za človeka..

Boli to veľmi nelichotivé správy o tom co som za hajzla aké mam pohlavne choroby atď… Proste odpad spoločnosti. Dokonca som mal na portáli pokec a FB vytvorené falošné nicky s mojimi fotkami že hladam sexuálne rozptýlenie..

Na margo toho uvediem perlicku že o mojej priateľke vedela jedine moja dcéra ktorej moja ex ukázala jej fotku.. Takže kto tie správy asi poslal? Ľudia urobte si skutočne obraz o tom ako to je. Je to pre mňa veľmi zložitá situácia s nenávistnych komentárov začínam mať reálny strach.

Deťom a ex manželke som dal skutočne všetko, aj keď to čo sa dialo za zatvorenými dverami vieme skutočne len my traja. Ex manželka na mňa bežne volala policajnú hliadku počas manželstva ktorá prišla a išla preč bola to vždy hliadka oopz Východ, keď ju poučili a povedali jej nech ide na ošetrenie vždy odmietla, prečo to odmietla? Nikdy som ničím tieto veci neovplyvnoval.

Prečo toto týranie neuviedla pri rozvode? Prečo s tým prišla po rozvode až tak dlhú dobu? Prečo ma nenechá žiť? Prečo vzniklo toto všetko? Je to preto ze som zaplatil úver a sumu ktorá mala byť započítané do výživného poprela? Dodnes sa vozí na mojom aute ale ja som ten zlý ten tyran. A k tomu koľko krát ma napadla manželka sa vyjadrovať skutočne nemám síl.

S pozdravom Jakubov.

post_1

AUTOR: Pavol Konštiak

Novinár s dlhoročnými skúsenosťami v médiach.

Súvisiace články

Zatvoriť