Útok nožom na 14-ročného chlapca: Sudca rozhodol o treste rovesníka, ktorý bodal DUBNICA NAD VÁHOM

Dubnicou otriasol útok chlapca na 14-ročného kamaráta. Ten v utorok skončil v nemocnici a bojuje o život. Rovnako starého chlapca, ktorý bodal hneď zadržali a dostal monitorovací náramok.

Chlapec tak nesmie vycestovať mimo republiku a nesmie sa zdržiavať v blízkosti obydlia napadnutého. Sudca zakázal obvinenému, aby sa priblížil ku kamarátovi na menej ako 50 metrov.

Na súd prišiel vo štvrtok (30.5.) školák so svojím otcom a starým otcom, ktorý sa za neho zaručil. Sudca rozhodol, že mladíka budú vyšetrovať na slobode.

Prečo sa chlapci pohádali a prečo mal útočník pri sebe nôž vyšetruje polícia. Všetko sa stalo v utorok, krátko po 16. hodine, keď sa im skončilo vyučovanie. Incident sa odohral v pivničných priestoroch rozostavanej bytovky na okraji Dubnice.

Dôvody útoku vyšetrujú. Môže byť za tým alkohol, ale aj žuvací tabak, o ktorý sa údajne pohádali. Jedna z rán smerovala do ramena, ďalšia už zasiahla brucho. Dobodanému mladíkovi sa podarilo vyjsť na ulicu, kde si ho všimol 21-ročný muž, ktorý privolal pomoc.

post_1

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť