V garáži rodinného domu našli dobodaných manželov TRNAVA

Krvavá dráma. V obci Modranka pri Trnave v garáži rodinného domu našli bez známok života dve telá - muža a ženu.

Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Trnave začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy. Informovala o tom hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová. V sobotu (6. 4.) bola polícia privolaná v popoludňajších hodinách k nálezu usmrtených osôb, 47-ročného muža a 50-ročnej ženy z Trnavy z mestskej časti Modranka.

Vyšetrovateľ vykonal obhliadku miesta činu aj za účasti obhliadajúceho lekára,“ uviedla Linkešová.

Za účelom zistenia presnej príčiny úmrtia a okolností, ktoré predchádzali smrti osôb, pribral vyšetrovateľ znalca zo súdneho lekárstva. Obe telá v nedeľu podrobili súdnej pitve, výsledky ktorej zatiaľ nie sú k dispozícii.

„Vyšetrovateľ vykonáva procesné úkony, ktorých cieľom je preveriť viaceré vyšetrovateľské verzie a objasniť tak priebeh udalosti. Bližšie informácie zatiaľ nie je možné poskytnúť,“ doplnila krajská hovorkyňa.

Podľa informácií TV Markíza fakt, že prípad vyšetrujú ako vraždu ešte neznamená, že manželov zabila nejaká tretia osoba. Do prípady pripadá aj verzia, podľa ktorej jeden z páru zabil toho druhého a následne si siahol na život.

Súvisiace články

Zatvoriť
%d blogerom sa páči toto: