OBROVSKÁ TRAGÉDIA

TRAGÉDIA: V telocvični našli obesenú žiačku Alexandru (✝15)

V telocvični základnej školy v bratislavskom Lamači našli obesenú žiačku Alexandru T. († 15). O šokujúcej tragickej udalosti prehovorila riaditeľka školy.

V telocvični súkromnej základnej školy v bratislavskom Lamači našli v piatok podvečer obesenú žiačku Alexandru T. († 15). „Ohliadajúci lekár cudzie zavinenie na mieste nepotvrdil ani nevylúčil. Pre presné zistenie príčiny smrti bola nariadená pitva. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom vyšetrovania,“ uviedla bratislavská krajská policajná hovorkyňa Veronika Slamková. Polícia začala trestné stíhanie vo veci usmrtenia.

„V priebehu večera a noci sme spolupracovali s políciou pri vyšetrovaní na mieste. Do školy prišli aj rodičia dievčaťa. Ešte v noci sme informovali všetkých učiteľov a rodičov o tejto tragédii, ktorá nás všetkých šokovala a hlboko zasiahla. S políciou pri prebiehajúcom vyšetrovaní aj naďalej spolupracujeme. Momentálne sa k situácii, aj z dôvodu rešpektu k samotnej Alex a jej rodine, nebudeme bližšie vyjadrovať,“ uviedla Gabriela Cabanová.

Súvisiace články

Zatvoriť