Voda vyplavila telo neznámeho muža: Má vytetované nápisy v ruštine a angličtine HOLÍČ

Senickí policajti pátrajú po totožnosti neznámeho muža, ktorého telo vyplavila v katastri obce Holíč rieka Morava. Našli ho 6. júna o 20.40 h v areáli Malej vodnej elektrárne.

Nebohý nemal pri sebe žiadne doklady a ani osobné veci, na základe ktorých by ho bolo možné identifikovať. Patológom sa nepodarilo určiť ani presný vek a farbu očí. Vedia však, že meral 171 centimetrov a vážil 65 kg.

Na priehlavku pravej nohy má v azbuke vytetovaný nápis „им нада отдыхать“ a na priehlavku ľavej nohy nápis „они устать…“. Na ľavom predlaktí a ľavom zápästí má vytetované znamienka plus a mínus.

Nebohý mal na sebe oblečené tmavomodré tričko s nápisom „STREET WARS“ a s potlačou obrázkov šiestich postáv s kapucňou s označením „MARATON“, ENJOY OF STALE, SINCE 1990 veľkosť M, s tyrkysovým lemom pod pazuchami a okolo krku. Spodná bielizeň (boxerky) značky J&C veľkosti. XXL.

Ako informovala trnavská krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová polícia žiada verejnosť o pomoc pri zistení jeho totožnosti. Ak poznáte, o koho by mohlo ísť, dajte to polícii vedieť prostredníctvom linky 158.

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť