Vražda Tomáša (†16): Zabíjala jeho najlepšia kamarátka? ŽILINA

Otázniky okolo vraždy mladého chlapca. Žilinou vo štvrtok popoludní otriasol brutálny prípad. Mladé dievča mal sexuálne obťažovať oblečený elektrikár, ktorý išiel odpisovať hodiny. Vošiel do paneláka, kde zaklopal na dvere jedného z bytov. Dvere otvorila Judita (16), ktorú mal útočník údajne sexuálne zneužiť. Na pomoc jej pribehol kamarát Tomáš (†16), čo sa mu stalo osudným.

Prvé informácie hovorili o tom, že sa údajný páchateľ dostal do bytu, napadol dievča a dobodal mladého tínedžera. To, že by sa mala vražda stať tak, ako to opisujú susedia, či samotná Judita, nemusí byť pravda.

Polícia sa doteraz k danému skutku nevyjadruje.

Podľa dobre informovaného policajného zdroja sme sa dozvedeli, že kamery, ktoré sú nainštalované na miestnom obchode a čerpacej stanice, nezaznamenali žiadny pohyb podozrivej osoby. „Do celého prípadu bol zapojený aj policajný pes, no žiadna stopa sa nenašla,“ povedal nám žilinský policajt.

Prípad je tak zahalený rúškom tajomstva, nie je dokonca vylúčené, že obaja boli pod vplyvom drog. Podľa dobre informovaného policajného zdroja sa mladé dievča k vražde malo priznať.

Súvisiace články

Zatvoriť