Žena na čerpacej stanici natankovala a nezaplatila: Náhoda alebo úmysel? PREŠOV

Na čerpacej stanici na D1 v smere Prešov – Košice pani natankovala viac ako 42 litrov pohonných hmôt, ale pri pokladni nezaplatila.

„Keď vošla do predajne, kúpila si čokoládovú tyčinku a odišla. Žena na fotkách by nám mohla pomôcť objasniť tento prípad,“ informuje polícia.

Polícia žiada o pomoc!

Polícia žiada občanov o pomoc pri stotožnení dotyčnej pani. V prípade, ak ste ju spoznali, oznámte to polícií prostredníctvom linky 158, alebo ich kontaktujte formou súkromnej správy na ich stránke.

Bola to náhoda alebo úmysel?

K situácií sa vyjadrili aj čitatelia na sociálnej sieti.

„By som povedal, že pani na to zabudla. Chcel by som vidieť človeka, ktorý natankuje a ešte si pôjde kúpiť tyčinku a poukazovať sa na kamerách,“ dodal čitateľ.

„Syn natankoval, išiel zaplatiť a zobral si aj vodu. Pumpárka sa ale hrala s telefónom a nereagovala, že ukázal na auto, platil kartou a tak nesledoval koľko zaplatil. Potom ma majiteľ čerpačky zavolal, že zaplatil iba za vodu. Na fotke vidieť, že tam nie je veľa áut takže, ako si na pumpe nevšimli že aj tankovala? Nech to zaplatí obsluha, keď je nepozorná,“ reaguje ďalší čitateľ.

 

 

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť