VIDEO V ČLÁNKU

Zo sanitky vystúpil vodič a predstavil sa ako policajt BRATISLAVA

Čitateľ portálu krimispravy.eu mal netradičný a šokujúci zážitok v Bratislave. To, čo zažil mu ostane v pamäti na celý život.

Do redakcie sa nám ozval čitateľ Oliver z Oravy, ktorý viedol svoje osobné auto v Bratislave. Autom prechádzal cez Vajnorskú ulicu. „Išiel som pomaly, nakoľko bola rozbitá cesta. Keďže sanitka bez majáku išla za mnou, tak spomalila. V zápätí ma predbehol cez električkovú trať a začal ma pribrzdievať. Netušil som čo sa deje,“ opisuje svoju nemilú skúsenosť mladý vodič.

Incident sa podarilo natočiť Oliverovi priamo z auta.

Zo sanitky vstúpil vodič a predstavil sa mu ako policajt. Ukázal mu preukaz, no v takej rýchlosti, že si nevšimol pozrieť detaily. „Vraj som telefonoval počas jazdy a že ako som si to dovolil. No ja som netelefonoval, len som šiel pomaly, keďže bola zlá a rozbitá cesta. Nemal žiadny dôkaz že som telefonoval. Počas jazdy nikdy nemanipulujem s telefónom,“ vraví Oliver.

Po tomto incidente išiel osobne na políciu kde chcel dať podnet na daného „policajta“. „Vôbec ma nechceli ani vypočuť, vraj mám prísť poobede, pretože teraz na mňa nemajú čas,“ dodáva Oliver. Škovaný s prístupom polície odišiel preč.

Súvisiace články

Zatvoriť