VIDEO V ČLÁNKU

Smutné video: Muž vyložil na Vianoce svojho psa na ulici a odišiel VEĽKÁ BRITÁNIA

Bezpečnostná kamera zachytila veľmi smutné zábery incidentu, ktorý sa stal počas Vianoc. Video zachytáva muža, ktorý vystupuje z auta, vyberá na ulicu svojho psa a odchádza s ním na druhú stranu cesty. Z auta zároveň vybral psí pelech, ktorý mu hodil na chodník a nechal psa voľne pobehovať.

Keď psík šťastne pobehoval okolo, muž rýchlo nastúpil do auta a zavrel za sebou dvere. Zmätené zviera začalo skákať a behať okolo auta, snažilo sa dostať dovnútra k majiteľovi.

„Keď vidím na záberoch chudáka psa, ako je plný úzkosti a skáče okolo auta a snaží sa muža dobehnúť, trhá mi srdce, je to skutočne zlomyseľné, nemôžem pochopiť, ako to niekto môže urobiť,“ vyjadril sa k incidentu Natalie Perehovsky, ktorý sa snaží o podporu dobrých životných podmienok zvierat.

Kráľovská spoločnosť pre prevenciu krutosti páchanéj na zvieratách (RSPCA) začala vyšetrovanie po tom, čo im oznámili, že muž bezvýznamne vyhodil svojho psa na ulicu.

„Veterinári preverili jeho mikročip a sledovali dvoch bývalých majiteľov v oblasti Birminghamu, ale neveríme tomu, že sú súčasní majitelia,“ pokračoval úradník.

Súvisiace články

Zatvoriť