VIDEO: V roku 2018 kamery zachytili tragédie aj bizarné príhody SLOVENSKO

Rok 2018 priniesol mnoho pozitívnych aj negatívnych príbehov. Onedlho však končí a je preto potrebné pripomenúť si, čo presne sa v ňom udialo. Zatiaľ čo o niektorých udalostiach možno len hovoriť, iné zachytilo pozorné oko kamery. Ako sa hovorí, lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť.

Vráťme sa teda k bizarným príhodám či udalostiam, z ktorých doslova tuhla krv v žilách.

Kaskadérsky kúsok pri tuneli Bôrik

Hrozivo vyzerajúca nehoda, ktorá sa odohrala pri tuneli Bôrik 20. decembra, našťastie nemala tragický koniec. Pri pohľade na auto nekontrolovateľne letiace vzduchom treba uznať, že pri vodičovi stáli všetci svätí.

Tvrdá zrážka auta s chodcom

Video, ktoré vzniklo v bratislavskej Petržalke za bieleho dňa, by malo byť varovaním pre chodcov aj vodičov. Aj keď idete poslušne cez priechod pre chodcov, buďte opatrní. Chlapec, do ktorého nečakane narazilo vozidlo, letel vzduchom ako handrová bábika. Mal však obrovské šťastie. Tvrdý náraz prežil.

Jazda smrti pri Dolnom Kubíne

Prípad, ktorý otriasol Slovenskom. Poľskí pretekári dupli na slovenských cestách poriadne na plyn a nerešpektovali predpisy. Žiaľ, doplatil na to otec rodiny Štefan, ktorý v osudný deň viezol syna do Žiliny, kde študuje. V aute s nimi sedela aj Štefanova manželka. Z luxusných tátošov sa ale stala doslova smrtiaca zbraň. Polícia zverejnila video z kolízie ako varovanie pre verejnosť. Trojica poľských vodičov skončila vo väzbe.

Opitý kamionista v protismere

Scéna ako vystrihnutá zo známeho nemeckého seriálu. Hlavným mestom sa v októbri rútil kamión v protismere. Zasahovať musela polícia a ukázalo sa, že vodič sa pred jazdou poriadne posilnil. Nafúkal 1,9 promile. Našťastie sa nikomu nič nestalo.

Hororové chvíle v lese

Muž, ktorý sa v októbri stratil v lese v katastri obce Nolčovo, mal skutočne z pekla šťastie. Život mu zachránili vášniví diváci online kamier, ktoré monitorujú život v slovenskej prírode. Záchranná akcia bola napínavá a mala úspešný koniec. A to aj napriek tomu, že po okolí robili mužovi spoločnosť medvede, bol zranený a noc bola skutočne chladná.

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť