Dievča si zobralo život: Za všetko môže krutosť jej bývalého priateľa!

Dievča spáchalo samovraždu po tom ako sa dozvedelo, že jej ex priateľ zverejnil jej intímne fotografie. Aby toho nebolo málo, ľudia jej písali nenávistné správy a to aj po jej smrti!

Iba päťnásť ročná Karina Saifer Oliveira, ktorá žila v Brazílií spáchala samovraždu po tom ako sa dopočula o klebetách o tom, že jej intimné fotografie kolujú po internete.

Klebety sa šírili aj v škole

Klebety sa šírili v jej rodnom meste ale aj v škole. Šikanované dievča túto vlastnú životnú etapu nazvala osobným peklom. Mŕtve telo nebohej Karine objavila jej matka. Pani Saiferová povedala, že si na svojej dcére nič zvláštne nevšimla a, že by ju ani nenapadlo, že má nejaké problémy a chce spáchať samovraždu.

Ako píše mirror, jej otec tvrdil, že dcéra sa mu asi pred dvoma mesiacmi zdôverila, že jej bývalý priateľ chce zverejniť jej intímne fotografie.

Údajne ide o 17-ročného chlapca s ktorým chodila keď mala 14-rokov. Jej súkromne fotografie považoval za „trofej“.

Momentálne je nejasné, či fotografie naozaj existujú alebo nie. Polícia momentálne začala vyšetrovať okolnosti smrti. Karina musela dlhodobo znášať internetovú šikanu, chodili jej nenávistné správy na Whatsupp a to dokonca aj po jej smrti.

Súvisiace články

Zatvoriť