FOTO V ČLÁNKU: Polícia pátra po dcére Martinky z Turca, kam zmizla?

Menovaná má 17 rokov a je nezvestná od 19. októbra.  V ten deň ušla z Detského domova na doposiaľ neznáme miesto a do dnešného dňa nepodala o sebe žiadne informácie. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Radko Moravčík. „Akékoľvek informácie k nezvestnej mladistvej žiadame občanov oznámiť na najbližší útvar Policajného zboru alebo na bezplatnú telefónnu linku 158,“ dodal hovorca.

Čo mala na sebe?

Barbora má približne 157 cm, je štíhlej postavy. Má čierne vlasy pod ramená a hnedé oči. „Oblečené mala rifľové nohavice rozpárané na kolenách a stehnách z prednej strany, čiernu bundu s nápisom COCAINE a CAVIAR, botasky čiernej farby bez označenia s bielou podrážkou a pri sebe mala modrú tašku s nápisom NIKE,“ uviedol Moravčík. Nezvestná má vytetovaný šíp na ľavej ruke pod lakťom a materské znamienko na čele.

Nezvestná Barbora je dcérou zosnulej Martinky z Turca zo známej televíznej šou Farmár hľadá ženu. Martinka alias Kleopatra z Turca zomrela pred rokom na závislosť na alkohol.

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť