POZNÁTE TOHTO MUŽA? Polícia po ňom pátra HLOHOVEC

Polícia v Hlohovci vyšetruje prípady krádeže v drogériách. V posledný februárový a prvý marcový deň nahlásili zamestnanci krádeže v dvoch prevádzkach v tomto meste.

V oboch prípadoch bola odcudzená značková pleťová kozmetika, pánske a dámske toaletné vody, ale aj bežné kozmetické prípravky. Škodu prevádzky vyčíslili na 366 eur a v druhom prípade na takmer 430 eur.

Policajti začali podľa jej slov v oboch prípadoch vo veci trestné stíhanie pre prečin krádeže a na základe spolupráce s ostatnými útvarmi zistili, že rovnaká osoba je podozrivá z krádeží v drogériách aj v Komárne a Myjave. Doposiaľ boli škody na odcudzených veciach vyčíslené na viac ako 1745 eur.

Polícia sa obracia na občanov o pomoc pri stotožnení muža, ktorého zachytili bezpečnostné kamery. Je približne vo veku 35 až 40 rokov, chudej postavy. Mal na sebe čiernu čiapku, tmavý kabát s kapucňou lemovanou kožušinou, bledomodré rifle, bledomodré tenisky s tromi bielymi pásikmi, cez rameno mal prehodenú čiernu tašku.

Používa vozidlo Renault Scénic striebornej farby s nemeckými evidenčným číslom. S vozidlom, prípadne s ďalšou osobou ako vodičom, sa pohybuje po celom území Slovenska, preto nie je vylúčené, že takýchto prípadov je i viac alebo že sa opätovne pokúsi o ďalšie krádeže.

Ak niekto muža spozná, akékoľvek informácie o ňom alebo o pohybe vozidla môže nahlásiť na najbližšom útvare polície.

Súvisiace články

Zatvoriť