Ráno začala veľká pátracia akcia: Nájde sa dnes nezvestná žena? RUSOVCE

Dnes ráno o 8:00 sa začala v Rusovciach veľká pátracia akcia po nezvestnej Nadežde. Žena (35) odišla z domu 14.2.2019 a už sa nevrátila. Jej manžel Ľuboš Ondrejka bol v tom čase v práci.

Žena v ich dome nechala štvormesačnú dcérku a dvoch sedemročných synov. Podľa informácií, ktoré uvádza portál kultmagazín.sk mala žena trpieť silnou popôrodnou depresiou a užívať lieky, ktoré poškodzovali jej orientáciu.

Veľká pátracia akcia

V katastri Rusoviec bola hneď po ohlásení nezvestnosti ženy zorganizovaná veľká záchranná akcia, do ktorej sa zapojili desiatky ľudí. Ženu sa žiaľ nepodarilo nájsť.

Výzva o pomoc

Na sociálnej sieti Facebook sa objavila nová výzva o pomoc, ktorú zverejnila Slovenská pátracia služba na žiadosť pána Ondrejku.

„Občania, ktorí majú záujem a čas nám pomôcť pri pátraní, môžu prísť pred obecný úrad MČ Rusovce v sobotu o ôsmej ráno.“

„Chceme oblasti prejsť ešte raz podrobnejšie. Roztopili sa ľady na jazerách, tak by sme chceli prejsť brehy okolitých jazier a brehov Dunaja. Ak by ste aj nemohli prísť, chcel by vás poporosiť, ak máte vo vašom okolí v mestských častiach Bratislavy, v okolitých obciach do 40 km od Bratislavy jazerá a mŕtve ramená, vedeli by ste sa prejsť a skontrolovať brehy jazier, alebo opustené chatky, chatrče, rybárske domčeky,“ informuje pán Ondejka na facebooku.

Ak by niekto nezvestnú ženu alebo ženu jej podobnú niekde videl, hneď to prosím nahláste na čísle 158.

Súvisiace články

Zatvoriť