Števo (19) sa nevrátil z firemného večierku: Doteraz ho niet KEŽMAROK

Stratil sa dva dni pred Vianocami a nik o ňom poriadne nevie! Rodina, známi a kamaráti pátrajú po 19-ročnom Števovi z okresu Kežmarok. Mladík záhadne zmizol.

Števo z Vrbova odišiel na predvianočný večierok do Podolínca v susednom okrese Stará Ľubovňa. A hoci na jeho odchode nebolo nič mimoriadne, akoby sa po ňom zľahla zem.

Večierok s kolegami z firmy prebiehal podľa našich informácií, ako každý iný. „Števo mal vyjsť vonku, aby sa prevetral. No naspäť sa už nevrátil. Nik o ňom nevie,“povedala zúfalá Števova mama.

Po mladom futbalistovi aktuálne pátrala rodina, známi i množstvo dobrovoľníkov. Za pomoci hasičov z Podolínca dnes prehľadali každý kút. „Žiaľ, stále sme ho nenašli. Prešli sme azda každé zátišie,“konštatoval Peter Szentivanyi, šéf hasičských dobrovoľníkov.

Len v Podolínci pátrala po Števovi asi stovka ľudí. Ďalší boli vo Vrbove či v Spišskej Belej.  Mladého muža mali naposledy vidieť na benzínke v Podolínci a to dokonca dvakrát. „Sme práve na polícii, tá preveruje niektoré kamerové záznamy,“ potvrdila nám dnes počas dňa mama hľadaného Števa.

Prípadom sa zaoberá aj polícia. „Prijali sme oznámenie a vo veci aktívnw konáme,“ potvrdila nám Jana Ligdayová, hovorkyňa polície v Prešovskom kraji.

Mladík je vysoký 185 centimetrov, obuté mal biele botasky.

Prípad budeme naďalej sledovať.

Súvisiace články

Zatvoriť