Opitý muž vyčíňal: Pohlavne zneužil malého chlapca!

ŠAĽA: Približne dvesto metrov od policajnej stanice sa v polovici 90. rokov minulého storočia v meste na západnom Slovensku odohrávali neprístojnosti. Opitý muž tam v kríkoch pohlavne zneužil malého chlapca!


Prípad vzbudzuje odpor vo viacerých ľuďoch, ktorí si na udalosť z polovice 90. rokov dobre pamätajú. Vtedy opitý 35-ročný muž neďaleko centra Šale – približne 200 metrov od policajnej stanice – zatiahol do meského parku vtedy 5-ročného chlapčeka. „Mal blonďavé vlásky, bolo to pekné dieťa,“ spomína policajt, ktorý sa prípadom zaoberal.

Bozkával mu penis

Chlap, ktorý bol opitý, s chlapcom v kríkoch stváral sexuálne neprístojnosti, sťahoval mu nohavice, chytal a bozkával mu prirodzenie. Chlapček sa po príchode domov matke posťažoval, čo sa mu prihodilo. Mama sa ihneď pobrala na políciu.

Nevedel, prečo to spravil

Muž sa zakrátko po obvinení zo sexuálneho zneužitia ocitol v cele. Nevhodné správanie sa voči dieťaťu nepopieral, ale nedokázal ho vysvetliť. Znalci zistili, že nie je pedofil, len sa opitý nevhodne správal. Prečo to urobil, nedokázal vysvetliť.

Trest osem rokov

Šaľanovi podľa vtedy platného Trestného zákona za pohlavné zneužitie osoby mladšej ako 15 rokov hrozil trest odňatia slobody na jeden až osem rokov. Súd mu naparil 5 rokov. Chlapčekovej matke sa to nepáčilo. Obávala sa, že dieťa si nechutnosti zapamätá na celý život. Dodajme, že na mieste nechutností, ktoré stváral Šaľan s malým chlapcom, sa teraz majú začať stavať domy.

Páči sa Vám nová stránka KRIMI správy?

Loading ... Loading ...
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť