Kempovanie po petržalský: Toto by ste dokázali? BRATISLAVA

Možno Vás bude zaujímať, že ako sa dá jednoducho, rýchlo,dlhodobo, bez žiadnych problémov a bezplatne kempovať na verejných priestranstvách v m.č. Ba 5 - Petržalka.

Verejné parkovisko Panónska, od roku 2017, pootvorená predná kapota, predné dvere, aj okno, kvôli vetraniu, mäkké pneumatiky, aby kemp náhodou niekto nepremiestnil, a bol na mäkkom podklade, za zadným okienkom je záves, aby nebolo narušené súkromie a intimita celoročných dovolenkárov. A kde sa vykonávajú telesné potreby, a uskladňuje rôzny odpad? To je predsa jasné každému. Ani tento fakt znečisťovania životného prostredia, nemá nikto vážny záujem riešiť.

Na verejnom priestranstve Budatínska a Mamateyova už taký komfort dovolenkári nemajú, preto sa tu zdržujú väčšinou len v nočných hodinách, už od roku 2018. Tento hanebný a verejný hnus, nemá nikto zatiaľ vážny záujem riešiť, i keď je to všetko viditeľné zo všetkých strán, stovkami občanmi, denne. Niekoľko krát denne tadiaľto prejdú vozidlá mestskej aj štátnej polície.

Takýchto „kempov“ v Petržalke sa nachádza na verejných priestranstvách niekoľko stoviek. Oslovení kompetetní to rieša väčšinou zaužívaným spôsobom : My nie sme správcovia, ani majitelia uvedného pozemku. A kto potom ? A problém je akože už vyriešený, ale len k spokojnosti niektorých úradníkov. Keď som zaslal fotografie na štátnu políciu, tak mi jeden policajt povedal : že nemám žiadne právo fotografovať, ani takéto osoby, lebo nemám vypracovaný žiadny bezpečnostný projekt. Ináč by som vám zaslal foto osôb, ktoré sa tu zdržujú, bolo by to prekvapenie. Preto je najlepšie sa prísť presvedčiť osobne. Ďakujem za poornosť, aj záujem.

Súvisiace články

Zatvoriť