REKLAMNÝ ČLÁNOK

Prevetrajte sa na týchto športových autách: Toto vám zaručí poriadny adrenalín SLOVENSKO

Poslanie našej spoločnosti TestDrive.sk je jednoduché – priniesť nezabudnuteľné zážitky a spomienky každému, kto sa rozhodne využiť naše služby. Zaoberáme sa krátkodobým prenájmom luxusných super športových automobilov značiek Ferrari, Lamborghini a Mercedes.

Na vami zvolenú dĺžku jazdy vám dáme možnosť „prevetrať“ ktorýkoľvek z týchto športových automobilov a okúsiť tak na vlastnej koži, aké to je ovládať stroj, ktorému pod kapotou burácajú stovky konských síl. Aby sme dokázali naše služby poskytnúť skutočne každému, jazdu spolu s nami si môžete vychutnať až vo štyroch mestách na Slovensku (Bratislava, Žilina, Banská Bystrica, Košice), ale rovnako tak aj v troch mestách v Českej republike (Praha, Brno, Ostrava).

Rovnako sa nemusíte obávať ani horibilnej zábezpeky, ktorá býva bohužiaľ často pri krátkodobom prenájme zvykom. Počas samotnej jazdy sa nemusíte ničoho obávať, pretože vám bude k dispozícii skúsený inštruktor, ktorý vám poskytne všetky potrebné informácie, ale predovšetkým sa postará o vašu bezpečnosť.

Jazdu si môže vychutnať každý, kto je držiteľom vodičského oprávnenia typu B. Pokiaľ týmto vodičským oprávnením daná osoba nedisponuje, aj v tomto prípade máme riešenie – zážitkovú jazdu si je možné vychutnať na sedadle spolujazdca so skúseným inštruktorom za volantom.

Pretože darovať úsmev, radosť a nezabudnuteľný zážitok je ten najkrajší dar, aký môžete niekomu dať!

FERRARI F430 F1 SCUDERIA

Zoznám sa s našim červeným párnokopytníkom priamo z Maranella. Ferrari F430 F1 v edícii Scuderia svojim príchodom rozvírilo v roku 2008 vody automobilového sveta. Vďaka svojej špičkovej technológii, ktorá má skutočne blízko k monopostom F1, sa stalo jedným z najkľúčovejších modelov slávnej talianskej automobilky.

Osemvalcové atmosférické srdce tohto červeného dravca dokáže vyprodukovať maximálny výkon 510 konských síl, pričom maximálny krútiaci moment sa zastaví na hodnote 8640 Nm. Tradičné merítko v podobe hodnoty 100 km/h pokorí táto legenda aj vďaka vyspelej 6-stupňovej automatickej prevodovke už za 3,6 sekundy, pričom hranicu 200 km/h atakuje v okamžiku o ďalších 8 sekúnd.

Športových automobilov je neúrekom, Ferrari je však skutočne len jedno a nám je cťou, že práve tento nádherný model môže byť súčasťou našej automobilovej „stajne“.

LAMBORGHINI GALLARDO LP560-4

Synonymum slova vášeň? Tak to je rozhodne Lamborghini! Je nám cťou, že práve jeden z najpopulárnejších modelov tejto talianskej automobilky môže byť súčasťou našej automobilovej flotily.

Lamborghini Gallardo s modelovou špecifikáciou LP 560 – 4 je poháňané vidlicovým desaťvalcom, ktorého sila je prenášaná na všetky štyri kolesá. Číslovka 560 v označení tohto modelu taktiež nie je náhodná, ale udáva maximálny počet konských síl, ktoré dokáže tento nespútaný býk zo svojho agregátu s priamym vstrekovaním paliva FSI vyprodukovať. Pohonná jednotka, ktorá dokáže prekonať hranicu 100 km/h za menej ako 4 sekundy a atakovať maximálnu rýchlosť 325 km/h nie je však jediným lákadlom, ktoré dokáže tento automobil ponúknuť. Okrem motora je to aj celkový „look“, ktorý robí z tohto modelu beštiu s typickou agresívnou prednou maskou. Veľké nasávacie otvory vzduchu vpredu a zvažujúce sa bočné línie, ktoré sa stretávajú v robustnej zadnej časti vozidla, sú ďalším typickým znamením tohto nádherného kúsku.

MERCEDES BENZ SLS AMG

Nie nadarmo sa so všetkým nemeckým spája slovíčko „precíznosť“. Jeden z najprelomovejších modelov, Mercedes-Benz SLS AMG je toho jasným príkladom. Pre tohto priameho nástupcu modelu SLR Mclaren je typické predovšetkým otváranie dverí do hora, ktoré je odkazom na slávny model 300SL Gullwing. Tento model je vyrábaný športovou súčasťou automobilky, divíziou Mercedes – AMG a písmená „GT“ v jeho označení sú priamym vyjadrením filozofie dvojdverového luxusného športiaku „Grand Tourer“.

Okrem luxusného vizuálu je tento model charakteristický aj svojou pohonnou jednotkou. Kolesá tohto modelu udáva do pohybu dnes už legendárny osemvalcový agregát s objemom 6,2 litra, ktorý rád dokazuje svoju silu revom neuveriteľných 590 konských síl. Za povšimnutie taktiež stojí maximálna rýchlosť, ktorá sa zastaví na ukazovateli 317 km/h, pričom zrýchlenie z 0 na 100 km/h zvládne tento nemecký elegán za neuveriteľných 3,7 sekundy!

Ceny

15 min – 60€

30 min – 80€

60 min – 140€

príplatok za palivo, videozáznam z jazdy – 20€

zľava 10% sa vzťahuje len na poplatok za jazdu, nie za kamerový záznam ani na palivo.

Získaj u nás zľavu a zajazdí si za bezkonkurenčnú cenu. Klikni TU a máš to! 

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť