Strach a hrôza: Incident v bare medzi zákazníčkou a majiteľom TRNAVA

Nepríjemný večer zažila žena, ktorá sa rozhodla cez víkend ísť so svojím priateľom do mesta v Trnave. Konkrétne v sobotu okolo 21.30 hod. v jednom z trnavských barov sa podľa jej slov, stal šokujúci incident, ktorý by nečakala. Svoj desivý zážitok opisuje verejnosti.

Všetko to vraj začalo potom, ako si jej priateľ dal za hrsť z orieškov, ktoré boli položené na bare.

„Čašníci sa do neho začali obúvať, že si to nesmie dovoliť. (Samozrejme boli sme mu ochotní zaplatiť oriešky a všetko by bolo v poriadku),“ opisuje čitateľka.

Ako ďalej opisuje žena, následne o niečo neskôr prišiel samotný majiteľ a riešil vzniknutú situáciu. Tvrdil, že oriešky, ktoré boli na bare sú určené čašníkom.

„Stále tvrdil, že máme odísť. Nazval má “ku*vou”, vonku pred barom sme volali políciu. Či nejaký takýto si môže dovoliť všetko a na každého. Pánko prišiel von a v momente, keď som stala v jeho tesnej blízkosti, opýtala som sa ho, či má pozná, keď ma označuje hentakým slovom. Opýtala som sa ho ďalej, či by sa jeho žene alebo dcére páčilo, keby sa s nimi niekto takto rozprával.“ 

Situácia sa viac komplikovala!

„Jeho gorilky stali pred ním a umožnili mu, aby mi dal dve rany päsťou do hlavy a jednu v oblasti úst. Keď sa má chcel priateľ zastať a vrátiť mu to, tak ho sotili o stenu.“

Následne pokračovali na policjanej stanici, kde sa útočník obhajoval, že nič nespravil.

„Samozrejme posunie pár tisíc na políciu a na všetko sa zabudne. Aspoň takýmto spôsobom chcem, aby vedeli ľudia o tom, ako sa chová majiteľ k platiacim zákazníkom. Ďakujem za prečítanie pripadne za zdieľanie príspevku,“ dodala žena.

Súvisiace články

Pozrite sa tiež

Zatvoriť
Zatvoriť