SEXUÁLNY ŠKANDÁL

Jeho penis mu nepomohol: Zúfalý Slovák sa vydával na zoznamke za hokejistu

Zoznámiť sa s opačným pohlavím dnes môžete všelijako. Slovák túžil po partnerke, tak si založil profil na zoznamke, kde vyhľadával mladé dievčatá.

Chcel s nimi sex a keď odmietli, začal sa im vyhrážať. Ženy podali trestné oznámenie a polícia začala prípad riešiť. Kriminalisti ale ostali v poriadnom pomykove. Zistili, že muž zo zoznamky nie je ten, za ktorého sa vydával.

Hokejista David Stach (25) ostal poriadne prekvapený, keď ho začala vyšetrovať kriminálka. Bolo totiž na neho podané trestné oznámenie z dôvodu vyhrážok so sexuálnym podtextom. Podľa oznámenia mal vydierať dve ženy (22, 23) tak, že zverejní ich intímne fotky, keď s ním odmietnu sexovať.

Penis ako dôkaz

Po tom, čo sa kriminalisti s extraligovým hráčom stretli, ostali rovnako poriadne prekvapení. Počas vyšetrovania zistili, že muž, ktorý na zoznamke vystupoval ako hokejista David Stach, je v skutočnosti o 11 rokov starší Slovák. „Keď ma policajti prvýkrát kontaktovali, mysleli si, že som vinníkom. Pretože som už vedel, že ten človek na oplátku ženám posielal aj video, na ktorom onanuje, tak som im navrhol, že sa pred nimi vyzlečiem. Bola by to najrýchlejšia možnosť, ako dosvedčiť, že to nie som ja,“ povedal hokejista pre český denník Právo. Stach má dlhoročný vzťah so svojou snúbeniciou a spoločne vychovávajú dcérku Adelku.

Kamaráti hokejistu v minulosti upozornili, že sa na zoznamke niekto za neho vydáva, no on to vtedy neriešil. „Prostredníctvom falošného profilu potom muž komunikoval s mladými ženami. A od dvoch z nich vo veku 23 a 22 rokov získal niekoľko intímnych fotografií. Potom po nich chcel sex s tým, že ak sa tak nestane, rozošle snímky na sociálne siete alebo ich odovzdá ich zamestnávateľovi,„opísala Dana Ladmanová z klatovskej polície.

Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video ? Pošlite nám ich! Môžete pripojiť fotografie aj videá. Pokiaľ si neželáte zverejniť svoje meno, nezabudnite napísať informáciu so žiadosťou o zachovanie anonymity. Písať môžte na tip@krimispravy.eu

Súvisiace články

Zatvoriť
%d blogerom sa páči toto: