Reštaurácia, kde ponúkajú psie mäso: Vieme, čo je za tým BRATISLAVA

Sociálnou sieťou sa opäť šírila poplašná správa ohľadom novootvorenej reštaurácie v Bratislave, kde majú údajne ponúkať psie mäso. Aj tentokrát ide o nezmysel.

Nová stránka na sociálnej sieti pod názvom „Dog Corner – prvá psia reštaurácia“ oklamala ľudí. Vo svojich príspevkov ich presvedčila, že naozaj ponúkajú psie mäso.

„Aj takéto dobroty môžete ochutnať po dohode na privátnej degustácii psích špecialít. Klientom poskytujeme 100% anonymitu, a celá ochutnávka prebieha diskrétne na súkromnom mieste,“ napísal zakladateľ stránky.

Je to nezmysel a provokácia!

„Je to hoax, alebo lepšie povedané provokácia,“ informuje polícia.

„Žiadame zároveň občanov, aby nás nezaťažovali v tak masových vlnách podobnými správami, ktoré sú ľahko overiteľné aj prostredníctvom vlastného pátrania,“ dodala polícia.

Polícia ďalej objasňuje verejnosti vzniknutú situáciu.

„Navyše, „reštaurácia“ si udáva adresu v priamom srdci Bratislavy na Kamennom námestí, čo je pre ilegálne podnikanie asi najmenej vhodné prostredie. Ďalej samotný obsah je prebratý z iných stránok.“

Odkaz verejnosti

„Keďže denne riešime množstvo vážnejších tém, pričom pri niektorých ide doslova o život, nebudeme reagovať na súkromné správy, v ktorých sa budú objavovať takéto nezmysly. Ak si to bude situácia vyžadovať, budeme publikovať iba statusy ako tento,“ odkazuje polícia na danú tému.

Súvisiace články

Zatvoriť